Duben 2009

PŘIJALI MĚ !!

23. dubna 2009 v 18:11 | VIOLETT |  Každodení zápisky
Wooow Congratulations !! :D
Hej lidi, jsem přijatá tam kde jsem chtěla, to snad není ani možný ... Paráda todleto Vzali mě na obchodní akademii do Mariánských hor.. na ekonomické lyceum si dám přihlášku do druhého kola, páč jsem se tam nedostala z kapacitních důvodů a jsem pátá pod čarou.. to by mě vzít mohli.. záleží kolik se jich odvolá.. doufám že to výjde ;).. držte mi palečky . A třetí přihlášku jsem si dala do Poruby na obchodní akademii, tam sice jsem přijatá, ale nejdu tam.. =)jdu do těch Mariánek buď na EL nebo na OA . ÓH MÁJ GOT mazec.. =)
...
A teď ?, teď to jde ve škole jen k lepšímu.. je tam sranda, problémy ve třídě už nejsou a mě vychází jeste lepší známky než minulé popoletí.. tak kdyžtak napište jak se máte nebo jestli Vás vzali atd. už jdu.. mějte se kráásně .

sliby chyby..

11. dubna 2009 v 13:15 | VIOLETT |  Každodení zápisky
Jak začít? Dlouho jsem tady nebyla, bůh ví jestli tady někdo chodil, a jestli tady ještě někdo příjde a napíše komentář a nebo si přečte článek. Tento článek jsem nazvala sliby,chyby, protože v minulém článku, a to už téměř dva měsíce starým, jsem vám naslibovala hory,doly.. nestalo se a já jsem se dva měsíce neozvala, opustila jsem blog, nebavilo mě to, nemínila jsem ani napsat nějakou zprávu o tom jestli bylo pozastaveno, nebo proč nepíšu, prostě jsem byla líná jít tady.Žádný blog mě už nezajímal, dokonce jsem nechodila ani kvám na blogy... párkrát jsem byla u kámošky z reality.. a to se dá fakt říct jen párkrát, a pak jsem byla asi dvakrát u Nevědomé a to bylo asi tak všechno... Ted chodím pořád na xicht.cz a libimseti.cz a tam hraju při nudě hry.. jinak sem venku jezdím na bruslích a na kole.. a dneska zrovna jedu nakupovat s kámoškou.. takže celé odpoledne zaplněné a zítra jedeme na výlet do Rožnova p.r. a na Velikonoční pondělí bude šmigrust :P doufám že mos synků nepříjde.. ^^ .. Ve škole to jde jedna báseň vychází mi samé jedničky a dvakrát mám nerozhodně (čeština a angličtina) tam mám 1-2... takže pohoda ;) Kdo chce být semnou v přímém kontaktu tak vám můžu poskytnout moje icq 465-150-957.. páč asi víte že.. v tak krásném počasí nebudu datlovat do klávesnice písmenka na blog.. a vám se to taky určitě číst chtít nebude a raději si zajdete ven s kamarády.. =) Tak zase někdy ahoj ;)... Ted vam budu psat asi jednou týdně.. jen tak pro inf. =) Mám vás stále ráda . A dole máte nové fotky.