Únor 2009

ZDRAVOTNĚ ZÁVADNÝ

18. února 2009 v 12:06 | VIOLETT |  Každodení zápisky
Bohužel jsem se včera nemohla dostavit, nedovoloval mi to můj zdravotní stav. Pravda ani dneska nejsem ok, ale alespon už nemám horečku... jen smrkám... ptáte se jak sem si užila narozeninový den? :D No tak čaj s rumem, coldrex citrón , čajíček s medem... apod. a celý den leháro v obýváku na gauči pod teplou dekou a znuděné koukání na televizi a čtení blahopřejících esemesek... Celkem mi popřálo 27 lidí, to počítám ale i z blogu i z icq, ale 27 jich bylo ;). Jsem ráda že na mě nezapoměli, ikdyž někteří asi jo, ale tak když sem jim ukradená, tak co s tím nadělám. žejo... svět se nezboří ;)
O prázdninách budu asi domy, páč nevím co jinýho bych dělala, dneska dopoledne jsem jela vyřídit občanku.... takže za měsíc ji budu mít. No a v sobotu 21.2. na můj svátek bude oslava svátko-narozeninová, ale to už jsem tu myslím psala, sklerotik. :D Teďka (v 10) jeli naši pro kolo, moje, no tak uvidím jestli neco vyberou... doufám že když vyberou tak že bude pěkné :D. už zas nevím co bych psala, v podstatě se nic ani nezměnilo kromě toho že mam prazdniny :D. Tak se mejte nepotřebujem přece dlouhej članek že? :D

CO JSEM VYPLODILA ZE SVÉ KEBULE...

13. února 2009 v 18:08 | VIOLETT |  Každodení zápisky
Dlouho jsem nenapsala, v podstatě jsem neměla co a tak bylo lepší vás nezatěžovat. Dneska jsem vyprodukovala novej design. Celkem hezký ;)... My po tomhle víkendu máme prázdniny, takže supeer =) moc se těším na ulejvárnu... ^^ zítra večer jedu k babičce páč naši jdou na ples a babka mě tam chce :D Ja tam nechci, ale když už tam budu tak se alespon po týdnu... podotýkám po týdnu :D zajdu podívat co nového v obchodech ;). Lidičky,lidičky u nás pořád sněží.. a to taťka koupil kola... a já sem si koupila tenisky, už se mi nechce navlíkat zimní bunda a kozačky, tenisky a mikina nebo jarní sáčko to je ono... to miluju, teploty tak do 25 °C, to je teprve pohodička ;).. Co budu dělat o prázdninách? No tak především slavit, páč mám 17.2. NAROZENINY (15) a 21.2. SVÁTEK (Lenka)... Se moc těším :P Příjde celá rodina.. a hlavně moje prdlá sestřenice, se kterou se ani minutku nenudím, takže paráda ♥. Fotku na občanku už mám, byla sem se fotit tento týden, a měla jsem to do 10-ti minut, takže fáájn ;) Už ani nevím co je nového o škole psát nebudu, koho to zajímá? :D Jo-jo, Cindy, kdo by nevěděl, (můj pejsek) je ostříhaná, a víte co? já vám sem hodím její fotku, a i svou.. ať víte jak teď vypadám ;). Jinak kluci dělaj problémy, ale to mě nějak neozhodí, páč je znám až moc dobře, takže no comment. Stejně je mám ráda, ikdyž jsou na mě naštvaní ;)... Samozdřejmě bezdůvodně :D, FÁKT. No hej, asi se mi vyplácí psát co čtrnáct dní, páč už zase nevím co bych tu psala :D Tak se mějte, a checkujte mé fotky ;)....EXCLUSIVE PIZZA

1. února 2009 v 19:09 | VIOLETT |  Každodení zápisky
Oo.. Čím mám začít? Vysvědčením? Odměnou? Volným časem? Prázdninovým dnem? No tak všechno po pořadě... ehm :D ... Na vízo sem měla tři dvojky a celkový průměr 1,21... a průměr ze všech tří pololetí.. (pololet. 8, konec 8 a pololet. 9) sem měla průměr 1,3 ... což se dá.. tak mi držte palce ať se dostanu.. přímačky dělat nebudu, tam se nedělají, a pro ty co neví kam chci jít tak chci jít ns obchodní akademii.. ale ještě nevím jaký obor... obchodní akademie, nebo ekonomické lyceum, no kam mě vemou tam půjdu, a zítra jde taťka odevzdat ty přihlášky.. ;)
Odměny.. těch zatím moc nebylo, byly peněžní a já sem si koupila kabelku, prstýnek ♥,stíny, laky na nehty (2), ponožky :D a tričko. Zatím sem dostala peníze jen od našich a od jedné babičky u druhé sem ještě nebyla.. ale půjdu v nejbližší době ;) joa ještě mám zvýšené měsíční kapesné.. 300 :P ..
Svůj volný čas popíšu včetně těch jednodenních prázdnin dohromady..
Ve čtvetrk co jsme dostali vízo sem byla doma, v pátek sem šla s mamkou do pizzerky a hned potom sem jela k babičce, tam jsem pobyla tak hoďku a pak sem šla s kámoškou nakupovat do shopinu.. sme prolezly téměř všechny obchody, no a byla sem "doma" (u babičky) před půl osmou, pustila sem si honem konec ulice a ukázku na pondělní večer.. zvědavá, zvědavá :D V sobotu sem šla s babičkou dopoledne zase na nákupy, babn je tím posedlá, a já taky ráda nakupuju a utrácím.. ;) Na oběd sme byly zpátky, oběd nic moc :D Nechutnal mi, ale to sem raději neřekla :D Potom sme hráli karty (já, děda, babi) žolíka a (já,babi) autobus.. no sobota decela rychle uběhla večer sem se dívala na HÁDEJ KDO? bylo to docela vpoho :D.. a v neděli, tudíž dneska sem dopoledne hrála zase s babi karty, u toho sme se dívali na tv.. a potom na čt1. na pohádku :D a po pohádce sem jela domů.. jak sem to tak balila do toho batohu všechno.. dvě kabelky, záclonu pro mamku.. atd. atd. atd. tak sem ten zip ani málem nezapla.. :D Sem ráda že sem dojela domů ;)
Zítra jsou hromnice, takže o hodinu více, takže malo super... už se začnou zase dny prodlužovat ;) .. Zítra si odstrojím vánoční stromeček :D :D :D Já vím brzo. Jo děcka jedou na lyžák.. z naší třídy sedm.. a zrovna tak v poho lidi, a ti blázni tam zůstanou, oni by je stejně na ten lyžák nevzali.. co by tam všechno za ten týden zničili, to by se nedalo.. a jejich rodiče by se nedoplatili :D No já asi budu končit.. už sem toho napsala víc než dost, ne? :D Tak já letím, rodiče jeli do divadla, takže večer mám pro sebe ;) Bacha novej design, libí? ;) ..MVMMR Vaše Violett.